Hakkımızda

Polaron Boya Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ,

1999 yılı sonunda İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız, kurulduğu günden bu yana hem kendi markası altında üretimini yaptığı otomobil tamir boyaları ve yardımcı malzemelerinin, hem de dünyanın en büyük boya firmalarından Valspar’ın De Beer markasıyla sattığı otomobil tamir boyaları grubunun Türkiye’deki satış, pazarlama, teknik destek ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hakkımızda

Botech Elektronik

farklı tasarım konsepti, üst düzey hizmet anlayışı, kaliteli ve uyumlu ürün segmentinde, fiyat avantajı sağlamak ilkeleriyle 1993 yılında kurulmuştur.Ürün kalitesi, üretim, satış, montaj ve sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Oto Tamir Boyaları

Endüstriyel Boyalar

Vizyon

Polaron,

ürettiği yüksek kalitede ürünler ve günümüz otomobil boyası pazarında en büyük paya sahip metalik efektli boyaların, orijinal araç renkleriyle mükemmel uyumu, çeşitliliği ve sürekliliği sebebiyle yarattığı kalite ve güvenle sektörde bilinen, büyük firmaların rakibi konumuna gelmiştir. Bu renk hassasiyeti; gelişen ve her geçen gün hızlanan dünya pazarına adapte olmada müşterilere iş kolaylığı sağlaması açısından Polaron Boya’yı diğerlerinden ayıran en önemli özellik olmuştur.